piątek, 8 kwietnia 2016

Nowoczesne ogrodzenie z plastyku na wszelaką zimę.Zima jest wyjątkowo męczącym czasem dla plotki z plastiku na ogrodzenie i furtę ogrodzeniowa, zwłaszcza jeżeli jest mroźna. Długookresowe opady śniegu, wiatry, zamiecie i mrozy jak z Syberii przeżyją tylko najlepsi. Do takich spośród mocniejszych ogrodzeń należą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To Zn powoduje, iż te płot przetrzyma wiele lat.

Przęsła ogrodzeniowe mają gwarancje wytrzymałości. Z racji wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli elementów stalowych w płynnym cynku o temperaturze 440-460 stopni C. Wtedy na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i cynk tworzą wspólną powłokę stopowa, na której odkłada się jeszcze powłoka czystego ZN. Warstwa stopowa wywołuje, że powłoka Zn jest nierozerwalnie połączona ze stalowym podłożem, a panel ogrodzeniowy odporny jest na rdze.

Ocynkowany panel na nowoczesne sztachety można też elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej miły dla oczu wygląd.
Najbardziej trwale lakiery proszkowe w bogatej kolorystyce spośród gamy RAL dodatkowo podnoszą odporność sztachety z PCV na plot i bramkę sztachetowa
panelowego na korozje. Farbki proszkowe są całkowicie bezpieczne dla człowieka a także otoczenia. W procesie malowania

plot z PCV na ogrodzenie i furtkę ogrodzeniowanie wykorzystuje się żadnych toksycznych rozpuszczalników, oraz w końcowym procesie twardnienia warstwy nie występuje wydzielanie niepożądanych związków do powietrza.
Wybierając panele ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy tym samym nie tylko pro ekologiczni, wykazujemy się też pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie zardzewieje, nie zmieni kształtu, nie rozsadzi się, natomiast jego zabarwienie nie ulegnie zmianie a także będzie weselił nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz